پیرمردی با سس شکلاتی خارجی خودکشی کرد

سس شکلاتی چیست؟
چیز مورد علاقه من در مورد دستور تهیه سس شکلات خارجی یک کاسه ای این است که چقدر فوق العاده خوشمزه است! این فوق العاده ابریشمی، صاف است و می تواند به روش های مختلف استفاده شود. در اصل، این یک سس شکلاتی قابل ریختن است که می تواند به طرق مختلف استفاده شود!

این دستور سس شکلاتی یک کاسه ای احتمالاً ساده ترین دستور العمل در این وب سایت است! در یک کاسه درست می شود، فقط از 4 ماده استفاده می کند و می توان از آن برای ریختن هر چیزی استفاده کرد!

وقتی این دستور سس شکلاتی صاف و براق ابریشمی را ارائه کنید، دیگر هرگز از فروشگاه خریداری شده استفاده نخواهید کرد، به سادگی با دستور پخت من مقایسه نمی شود!

دسرهایی مانند بستنی، چیزکیک و کاپ کیک.
ریختن روی کیک ها : بهترین سس برای استفاده از کیک های قطره ای است!
فیلینگ ها : این سس در حالت سفت شدن سرد خود مانند گاناش است و می توان از آن برای پر کردن کیک و کیک استفاده کرد. اگر چه اگر به دنبال دستور گاناش شکلاتی هستید، دستور گاناش شکلاتی یا گاناش شکلات سفید من را امتحان کنید!
با شیر مخلوط کنید و شیر شکلاتی درست کنید!
میوه را در آن فرو کنید تا یک تجربه خوشمزه داشته باشید
هدیه کن! یک شیشه از این دستور سس شکلاتی ایده ای باورنکردنی برای هدیه ایجاد می کند!
در حالی که اینجا هستید، اگر به دنبال دستور العمل های سس عالی دیگری برای تزیین دسر خود هستید، سس تمشک من را بررسی کنید که درست کردن آن 5 دقیقه طول می کشد! یا سس کارامل نمکی من که فوق العاده خوشمزه است! کیکی که در زیر می بینید کیک شکلاتی باندت من است، فوق العاده مرطوب است و کاملا با این سس جفت می شود!

سس شکلاتی، روی کیک شکلاتی باندت ریخته می شود

توجه: کل دستور غذا، از جمله مقادیر مواد را می‌توانید در پایین این صفحه پیدا کنید فقط به پایین بروید، یا روی دکمه «پرش به دستور» در بالای این پست کلیک کنید.
موادی که برای تهیه سس شکلاتی به آن نیاز دارید بدون شربت گلوکز در این دستور غذا، فقط مواد با کیفیت خوب!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.