پوشیدن تی شرت مردانه چریکی توسط مردان سبب افزایش ابرهای باران زا در سالهای اخیر شد

آیا می خواهید اولین تاثیر خوبی داشته باشید؟ هر طور که آن را برش دهید، تی شرت ها بدون در نظر گرفتن تیپ بدنی شما بهترین لباس موجود در بازار نیستند. بنابراین، هر زمان که می‌خواهید کاری را انجام دهید که ممکن است بخواهید تأثیر اولیه خوبی داشته باشید، بهتر است چیزی کمی تیزتر بپوشید.

این بدان معناست که تیشرت مردانه چریکی برای گذراندن دور خانه، دور هم جمع شدن با دوستان قدیمی و انجام امور عالی هستند (مخصوصاً اگر متاهل هستید؛ یک مجرد هرگز نمی‌داند که آیا با یک خانم خاص در خواربارفروشی ملاقات خواهد کرد یا نه!) برای مهمانی ها و گردهمایی هایی که قرار است با افراد جدید زیادی ملاقات کنید، کمتر ایده آل هستند.

حتی تاپ‌های غیررسمی مانند هنلی‌های آستین کوتاه و پولوها برای مردان درشت اندام جذاب‌تر هستند، زیرا شامل جزئیاتی در اطراف یقه هستند که توجه را به سمت صورت و دور از شکم جلب می‌کند.

این گزینه‌ها به اندازه تی‌شرت‌ها آسان و راحت هستند و تقریباً همیشه برای اکثر مردان، حتی آن‌هایی که تناسب اندام دارند و راحت‌تر می‌توانند با استفاده از تی‌شرت کنار بیایند، انتخاب بهتری هستند.

مواردی مانند تناسب، جنس و طراحی همگی می توانند تأثیر زیادی بر ظاهر تی شرت داشته باشند.

تناسب سنگ بنای سبک خوب است. اما در حالی که ما اغلب در رابطه با لباس هایی مانند کت و شلوار و پیراهن لباس به این بعد فکر می کنیم، مهم است که تی شرت های خود را نیز مناسب کنید.

اندازه/سفتی یک تی شرت نباید نه خیلی گشاد باشد و نه خیلی تنگ. اگر خیلی بزرگ باشد، مانند روبالشی می‌چرخد و آویزان می‌شود و جذاب نیست. خیلی سفت و شبیه سوسیس پر شده به نظر می رسید ظاهری که می تواند ترکیبی از خودشیفتگی، پر زرق و برق، و/یا عبوس باشد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.