فواید صابون ضد لک ویرگو به قدری زیاد است که می توان آن را خورد

بهترین صابون ضد لک ویرگو برای پوست شما اصلا صابون های سنتی نیستند. پاک‌کننده‌های مایع صورت و شوینده‌های بدن معمولاً به دو دلیل بهتر از صابون می‌شوند:

آنها تمایل به داشتن سطح pH (اسیدیته) دارند که به پوست شما نزدیکتر است آنها اغلب حاوی مرطوب کننده ها (نرم کننده ها) هستند که برای پوست شما مفید هستند نرم کننده ها با حفظ آب روی سطح پوست شما عمل می کنند و سلول ها را قادر می سازند آب بیشتری را در خود نگه دارند. این به حفظ ظاهر و احساس سلامت پوست شما کمک می کند.

این فواید برای پوست صورت مهم است، به خصوص اگر پوست شما خشک یا حساس باشد. چگونه صورت خود را بشویید
نحوه شستن صورتتان مهم است، حتی اگر پاک کننده مایعی را انتخاب کرده باشید که برای پوست شما بهتر از صابون باشد. هر چند این پیچیده نیست. فقط این سه مرحله را دنبال کنید:

از آب گرم استفاده کنید. (آب داغ باعث خشکی می شود.) پوست خود را برای مدت طولانی خیس نکنید، زیرا می تواند رطوبت را از بین ببرد. به جای مالش شدید، پوست خود را خشک کنید. درمان ملایم پوست به آن کمک می کند تا نرمی، انعطاف پذیری و رطوبت طبیعی خود را حفظ کند.

یک لایه سبک از کرم یا لوسیون مرطوب کننده به خصوص بعد از حمام یا دوش آب گرم اضافه کنید. یکی را با فاکتور محافظت در برابر آفتاب (SPF) در نظر بگیرید، که می تواند به جلوگیری از آسیب آفتاب به پوست شما کمک کند. آیا پوست های چرب به مرطوب کننده نیاز دارند؟

سورفکتانت های موجود در صابون نواری برای پوست شما سفت و سخت هستند و باعث خشکی و سوزش می شوند، میکروبیوم پوست را از تعادل خارج می کنند و به بیماری های پوستی مانند آکنه و اگزما کمک می کنند.

سورفکتانت های سیندت موجود در پاک کننده های مایع برای پوست شما بهتر هستند. هنگام شستشو از این محصولات با آب گرم استفاده کنید، پوست خود را خشک کنید و از مرطوب کننده استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.