شوینده یونی کبودی بدن را از بین می برد

درست مانند مو، پوست شما می تواند روزهای خوب و روزهای بد داشته باشد. هنگامی که پوست شما سالم و زیبا به نظر می رسد، اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد و روحیه را در قدم های شما افزایش می دهد. برعکس، مشکلات پوستی که در برخی دوره ها افزایش می یابند، به شدت آزاردهنده هستند.

جوش غیرمنتظره، بثورات خارش دار، یا لکه های پوست به علت عدم استفاده از شوینده یونی است .

همه اینها می توانند در هر زمانی رخ دهند. خوشبختانه، این مشکلات معمولاً دلایل مشترکی دارند و شناسایی علت می تواند به شما امکان دهد تا مشکل را به همان سرعتی که رخ می دهد، برگردانید. در اینجا شایع ترین دلایل شکسته شدن غیرمنتظره پوست شما وجود دارد!

استرس از بسیاری جهات بر ما تأثیر منفی می گذارد و همچنین می تواند به پوست ما آسیب برساند. همچنین ارتباط نزدیکی با جوش های آکنه دارد. یک راه موثر برای درمان این نوع آکنه، کاهش میزان استرس در زندگی است.

انجام این کار به شما مزایایی فراتر از بهبود سلامت پوست شما می دهد. در اینجا چند روش موثر برای کاهش استرس آورده شده است.

سوء تغذیه و حفظ برنامه خواب نامنظم می تواند تولید هورمون های استرس را افزایش دهد. این می تواند به پوست شما آسیب برساند و باعث التهاب و آکنه شود. اگر در درک علت خرابی ناگهانی پوست خود مشکل دارید، ممکن است بخواهید رژیم غذایی و الگوی خواب خود را تغییر دهید. متوجه خواهید شد که تغییر رژیم غذایی، ورزش بیشتر و خواب منظم بسیاری از مشکلات پوستی را که تجربه می کنید حل می کند.

عرق از جمله علل شایع مشکلات پوستی است. وقتی عرق شما با محصولات آرایشی، مرطوب‌کننده‌ها و ضدآفتاب‌هایی که استفاده می‌کنید تداخل داشته باشد، می‌تواند منافذ شما را مسدود کند و باعث آکنه و قرمزی ناگهانی شود. می توانید با غفلت نکردن از شستن صورت هنگام عرق کردن در طول روز از این خطر جلوگیری کنید. همچنین ممکن است ایده خوبی باشد که از استفاده از محصولات مراقبت از پوست درست قبل از ورزش خودداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.