استفاده از سیم برق دو رشته سفید سبب سفید تر شدن پوست بدن می شود

برای پروژه های در فضای باز یا هنگام اجرای سیم کشی در زیر زمین، باید از کابل مستقیم دفن استفاده کنید، که می تواند در زیر زمین با یا بدون مجرا نصب شود (بسته به قوانین کد ساختمان محلی).

با کابل دفن مستقیم، سیم‌های رسانای مجزا در وینیل جامد تعبیه شده‌اند تا به طور کامل از آنها در برابر رطوبت محافظت کند.

برداشتن سیم برق دو رشته سفید برق شامل برداشتن عایق پلاستیکی اطراف هسته فلزی سیم است. مهم است که این کار را با دقت انجام دهید تا آسیبی به فلز وارد نشود.

این روش ساده است، اما نیاز به یک ابزار سیم کشی خاص و درک نحوه استفاده از آن دارد. این یک مهارت و ابزار حیاتی برای افراد DIYER برای هر پروژه سیم کشی است.

هنگام اجرای سیم های الکتریکی جداگانه در داخل مجرا، محدودیتی برای تعداد سیم های مجاز وجود دارد. حداکثر عدد مجاز به عنوان “ظرفیت پر” شناخته می شود و این به عوامل مختلفی از جمله اندازه مجرا، گیج سیم ها و مواد مجرا بستگی دارد.

فلز (EMT)، پلاستیک (PVC) و مجرای انعطاف پذیر همگی ظرفیت های پرکننده متفاوتی دارند، حتی زمانی که اسماً اندازه آنها یکسان باشد.

تابلو برق یا تابلو خدمات، نقطه توزیع برق یک سیستم برق خانگی است. این جایی است که تمام مدارهای منفرد خانه برق خود را دریافت می کنند و در آنجا توسط قطع کننده ها یا فیوزها محافظت می شوند.

سیم کشی یک تابلو برق برای یک برقکار دارای مجوز کار است، اما افرادی که DIYER را انجام می دهند باید درک اولیه ای از نحوه کار یک تابلو و نقش مهمی که بریکرها در هر سیستم ایفا می کنند داشته باشند.

یک کلید قطع برق وسیله ای برای قطع برق سیستم الکتریکی خانه از یک مکان بیرونی فراهم می کند. معمولاً در زیر کنتور برق، یا در کنار خانه یا روی تیر برق شرکت برق نصب می شود.

این یک سوئیچ قطع سرویس است. همه خانه ها دارای قطع و وصل اختصاصی نیستند. آنها معمولاً زمانی استفاده می شوند که پانل سرویس (که به عنوان جدا کننده اصلی نیز عمل می کند) در داخل یک ساختمان قرار دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.